ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 8836457
nr 883 6457
Spegelbyrå
Tidigt 1900-tal, Björk, längd: 110, djup: 49, höjd: 150
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:47:09
24/3 17:53:32
24/3 19:42:09
150 kr